Administrativa / Finance

SAMOSTATNÝ/Á UČETNÍ Jednosměnný provoz

JIRI MODELS a.s.

Požadovaná profese: SAMOSTATNÝ/Á UČETNÍ

Pracoviště a kontakty:

Firma: JIRI MODELS a.s.
Místo výkonu práce: Vladislavova 250, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1
Kontaktní osoba: Michaela Nováková, Telefon:+420 380 425 603, e-mail: info@jirimodels.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové požadavky: Angličtina
Nástup možný od: 03.01.2019

Popis:

Náplň práce:
– kompletní vedení podvojného účetnictví
– účtování vydaných a přijatých faktur
– zodpovědnost za kontrolu systému schvalování faktur (zajištění schvalování)
– kontrolní hlášení a přiznání k DPH, včetně souhrnného hlášení a kontrolního výkazu, dále DPPO a ostatních daní dle potřeb společnosti
– příprava podkladů pro audit společnosti
– provádění inventur
– evidence pracovních smluv a personální agendy
– administrativa dotací EU

Požadujeme:
– min. SŠ vzdělání – ekonomika, účetnictví (VŠ výhodou)
– výhodou je praxe ve finančním účetnictví na obdobné pozici
– zkušenosti s nesením přímé a plné zodpovědnosti za účetní agendu
– znalost českých účetních standardů, zkušenost se zpracováváním DPH a se zodpovědností za vedení kompletní účetní agendy firmy (včetně závěrek)
– oceníme základní znalost anglického jazyka
– uživatelskou znalost práce na PC včetně Excelu
– velmi dobré komunikační dovednosti
– spolehlivost a schopnost řešit problémy samostatně
– pečlivost, zodpovědnost
– mzda od 25 000,-Kč
Nabízíme:
– zázemí stabilní české firmy
– samostatnou a různorodou práci
– motivující mzdové ohodnocení (bonusy/prémie)
– sleva na firemní výrobky
– přátelské a otevřené prostředí
– stravenky
– vzdělávací kurzy, školení
– zdravotní volno / sickday
– firemní akce

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Písek

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Písek
  • Název pozice: SAMOSTATNÝ/Á UČETNÍ
  • Mzda 25000 - Kč

To apply for this job email your details to info@jirimodels.com