Administrativa / Finance

Samostatný/á účetní Jednosměnný provoz

ALUCOMPOSITE PANELS spol. s r.o.

Požadovaná profese: Samostatný/á účetní

Pracoviště a kontakty:

Firma: ALUCOMPOSITE PANELS spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Starozuberská 1441, 756 54 Zubří
Kontaktní osoba: Tereza Kalinská, Telefon:+420 603 716 299, e-mail: economy@alucompositepanels.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV

Nástup možný od: 01.11.2018

Pro naši firmu hledáme samostatnou účetní na hlavní pracovní poměr.
Náplň práce:
– Vystavování a přijímání faktur
– Příprava výplat zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů
– Komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
– Vedení personální administrativy: vznik a ukončení pracovního poměru
– Měsíční zpracování DPH a kontrolního hlášení
Požadujeme:
– samostatnost
– znalost podvojného účetnictví a souvisejících legislativních norem, zejména daní
– zkušenost se systémem Premiér – výhoda
– spolehlivost, flexibilita, pečlivost
Nabízíme:
-Pracovní doba 7:00-15:00
-Dobrý pracovní kolektiv
-Stabilní zázemí prosperující firmy
-Stravenky v hodnotě 90,-
Životopisy zasílejte na email: economy@alucompositepanels.com

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Vsetín

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Zubří
  • Název pozice: Samostatný/á účetní
  • Mzda 23000 - Kč

To apply for this job email your details to economy@alucompositepanels.com