Administrativa

Sekretář/ka Odboru životního prostředí MÚ Hlinsko Jednosměnný provoz

Město Hlinsko

Požadovaná profese: Sekretář/ka Odboru životního prostředí MÚ Hlinsko

Pracoviště a kontakty:

Firma: Město Hlinsko
Místo výkonu práce: Poděbradovo náměstí 1, 539 01 Hlinsko v Čechách 1
Kontaktní osoba: Ivana Kopecká, Telefon:+420 469 326 155, e-mail: kopecka@hlinsko.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV

Nástup možný od: 01.02.2019

Popis:

Místo výkonu práce: MÚ Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: koordinace sekretářských, administrativně-technických nebo jiných provozně-technických prací na odboru životního prostředí
POŽADAVKY: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, výborná znalost práce na PC (samozřejmostí ovládání programu MS Windows, MS Office), samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, vysoká úroveň vystupování, ústního i písemného projevu, ochota k vysokému pracovnímu nasazení, aktivní řidičské oprávnění skupiny B výhodou
Náležitosti písemné přihlášky: přesné označení veřejné výzvy, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní telefon a e-mail, číslo obč. průkazu, tel. kontakt, datum a podpis uchazeče.
K přihlášce je nutné připojit: strukturovaný životopis obsahující údaje o dosaženém vzdělání, dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce (originál, příp. ověřená kopie) a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Lhůta pro podání přihlášky je do 14.1.2019 do 17:00 hodin.
Způsob podání přihlášky: písemná podoba, obálku viditelně označte "VV – sekretář/sekretářka OŽP" a zašlete či osobně doručte na adresu: Město Hlinsko, Kancelář tajemníka, Poděbradovo náměstí 1, 539 23 Hlinsko.
Veřejná výzva k obsazení této pracovní pozice je k dispozici také na internetových stránkách města Hlinsko na adrese www.hlinsko.cz v sekci úřední deska.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Chrudim

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Hlinsko
  • Název pozice: Sekretář/ka Odboru životního prostředí MÚ Hlinsko
  • Mzda 14270 - Kč

To apply for this job email your details to kopecka@hlinsko.cz