Finance / Věda a výzkum

Senior Actuary Jednosměnný provoz

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Požadovaná profese: Senior Actuary

Firma: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Místo výkonu práce: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku ,sídlo společnosti, Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5
Kontaktní osoba: Lucie Mašínová, Telefon:, e-mail: lucie.masinova@nn.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Bakalářské
Jazykové požadavky: Angličtina
Nástup možný od: 01.09.2018

Popis:

Místo výkonu práce:
Nádražní č.p. 344/25, Smíchov, Praha 5

Požadavky: min Bc. vzdělání; znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, zkušenost na obdobné pozici, znalost aktuárských projekčních programů (Prophet, Moses nebo AFM) a znalost výpočetních metod pro životní pojištění
Náplň práce: výpočet rezerv s ohledem na místní legislativu a IFRS standardy; LAT testy; výpočet současné hodnoty businessu (MC VBN); spoluúčast ve vytváření business plánů; testování SW změn v administračním systému; podpora externího auditu; zapojení do projektu zavedení IFRS17

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Praha 5

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Praha
  • Název pozice: Senior Actuary
  • Mzda 70000 - 75000 Kč

To apply for this job email your details to lucie.masinova@nn.cz