Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Jednosměnný provoz

SIT logistic s.r.o.

Požadovaná profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pracoviště a kontakty:

Firma: SIT logistic s.r.o.
Místo výkonu práce: SIT logistic s.r.o. Postřížín, Průmyslová 500, Postřižín, 250 70 Odolena Voda
Kontaktní osoba: František Mareš, Telefon:+420 774 281 533, e-mail: sitgroup@seznam.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Druh pracovněprávního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Nástup možný od: 01.04.2019

Popis:

Náplň práce: práce v chladném prostředí (2-12°C).
Požadujeme: nutný dobrý zdravotní stav, výhodou je praxe se skenovacím zařízením,
Nabízíme: ubytování a odvoz na pracoviště (od ubytovny), zaměstnavatele může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem až do výše 3500,-Kč
Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín 250 70 Odolena Voda
Kontakt:, osobní schůzka pouze po telefonické domluvě, telefonická domluva po-st 10:00-12:00

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Mělník

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Postřižín
  • Název pozice: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
  • Mzda 13500 - 14000 Kč

To apply for this job email your details to sitgroup@seznam.cz