Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

Skladník Dvousměnný provoz

AUTO - BAYER, s.r.o.

Požadovaná profese: Skladník

Pracoviště a kontakty:

Firma: AUTO – BAYER, s.r.o.
Místo výkonu práce: AUTO – BAYER, s.r.o. – 02, U Vlečky 665, 664 42 Modřice
Kontaktní osoba: Eva Červenková, Telefon:+420 602 730 269, e-mail: brno@autobayer.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 01.01.2019

První kontakt: telefonicky (od 10,00 do 15,00hod.) nebo e-mailem

Jsme autorizovaný autoservis v Modřicích, zabývající se kompletním servisem osobních vozidel značky ŠKODA s dlouholetou tradicí. Máme ambice se stále více odlišovat od běžných autoservisů, jak nabízenými službami, kvalitou, tak osobním přístupem. Pracujeme jako tým se snahou si navzájem pomáhat. Máš-li odhodlání být tohoto součástí, baví tě pracovat s auty, chceš získat praxi a zlepšit své dovednosti a znalosti, pojď k nám. Všechno tě naučíme, budeme tě posílat na školení a budeš moci načerpat praxi v oboru.

Náplň práce:
– objednávání zboží a vedení evidence zásob skladu
– komunikace s dodavateli
– příjem a kontrola zboží, zaskladňování zboží
– úklid skladu
– vychystávání zboží mechanikům
– odepisování zboží do zakázek
– prodej náhradních dílů a příslušenství
– komunikace se zákazníky
– inventarizace skladu
– fakturace zboží
– úzká spolupráce se servisním technikem a mechaniky
– práce s programem DMS
– pracovní doba jeden den od 7:00 hod do 13:00 hod a druhý den od 7:00 hod do 18:00 hod a tak se to stále střídá
– 1x za měsíc pracovní cesta do Mladé Boleslavi

Co nabízíme:
– hrubá mzda 20.000 Kč – 23.000 Kč
– možnost stravování přímo v sídle firmy
– příjemný kolektiv a zázemí stabilní firmy
– výplata vždy nejpozději 15. dne v měsíci na účtu
– práce na HPP
– školení přímo v rámci Škoda Auto
– možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
– 20 dní dovolené
– mobilní telefon pro pracovní účely
– příspěvek na stravování
– odborná školení

Co požadujeme:
– slušné vystupování
– aktivní přístup k práci
– důslednost, zodpovědnost, spolehlivost
– snaha učit se nové věci
– znalost práce na PC
– řidičský průkaz skupiny B

Pokud tě tato nabídka oslovila, neváhej a zašli svůj životopis na emailovou adresu brno@autobayer.cz a my se ti ozveme.

Místo výkonu práce: U Vlečky 665, 664 42 Modřice

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Brno-venkov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 01.03.2019
  • Místo: Modřice
  • Název pozice: Skladník
  • Mzda 20000 - 23000 Kč

To apply for this job email your details to brno@autobayer.cz