Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

SKLADNÍK, řidič VZV Třísměnný provoz

Geis CZ s.r.o.

Požadovaná profese: SKLADNÍK, řidič VZV

Pracoviště a kontakty:

Firma: Geis CZ s.r.o.
Místo výkonu práce: Zemská 211, Ejpovice, 337 01 Rokycany 1
Kontaktní osoba: Jaroslava Šindelářová, Telefon:+420 951 220 912, e-mail: jaroslava.sindelarova@geis.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

Místo výkonu práce: Ejpovice, Zemská č.p. 211
Náplň práce: manipulace se zásilkami pomocí manipulační techniky, nakládka, vykládka kamionů, práce na VZV – zasladnění, vyskladnění, ostatní manipulace, příprava/ picking zásilek pro sběrnou službu (drobné zásilky)
Požadujeme: základní vzdělání, průkaz na VZV, flexibilitu a spolehlivost
Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- do 23.000,- Kč/měs., stabilní práci na HPP v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti, 25 dní dovolené, výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2, odměny
Kontakt: Jaroslava Šindelářová, tel.: 951 220 912, e-mail: jaroslava.sindelarova@geis.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Rokycany

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Ejpovice
  • Název pozice: SKLADNÍK, řidič VZV
  • Mzda 17000 - 23000 Kč

To apply for this job email your details to jaroslava.sindelarova@geis.cz