Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

Skladník-řidič VZV Třísměnný provoz

JIPOCAR Logistic, s.r.o.

Požadovaná profese: Skladník-řidič VZV
Počet volných míst: 26

Pracoviště a kontakty:

Firma: JIPOCAR Logistic, s.r.o.
Místo výkonu práce: JIPOCAR Logistic, s.r.o. -01, K Letišti 1792/1, Šlapanice, 627 00 Brno 27
Kontaktní osoba: Jana Myšková, Telefon:+420 724 645 003,800 030 405, e-mail: jana.myskova@jipocar.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 17.10.2016

První kontakt telefonicky (7-14 hod.), e-mailem, nebo osobně v místě výkonu práce (7:00-14:00, Logistické centrum JIPOCAR, CTPark Brno South, K Letišti 1792/1, 664 51 Šlapanice)
Požadujeme:Samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, komunikativnost, schopnost práce v kolektivu, bezúhonnost,
Aktivitu při řešení provozních záležitostí
Znalost práce s PC vítána
Pracovní náplň:
Manipulace se zbožím, zakládání do regálových systémů, práce se scannerem
Zajistíme školení na VZV
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené,cílové odměny, stravenky, odměny při pracovních výročích
Místo výkonu práce: JIPOCAR Logistic,CTPark Brno South, K Letišti 1792/1,664 51 Šlapanice
Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckými kartami.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Brno-venkov

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Místo: Šlapanice
  • Název pozice: Skladník-řidič VZV
  • Mzda 15000 - 22000 Kč

To apply for this job email your details to jana.myskova@jipocar.cz