Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

Skladník Jednosměnný provoz

ASP GROUP s.r.o.

Požadovaná profese: Skladník
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: ASP GROUP s.r.o.
Místo výkonu práce: ASP GROUP s.r.o. – Žebrák, Náměstí 13, 26753 Žebrák
Kontaktní osoba: Pavel Kocman, Telefon:+420 737 780 780, e-mail: pavel@aspgroup.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední odborné

Nástup možný od: 01.11.2018

Místo výkonu práce: Od ledna 2019 Letkov u Plzně (do konce roku 2018: Náměstí 13, 26753 Žebrák)
Náplň práce: Příjem zboží, příprava zboží dle dodacího listu, balení objednávek, paletování zboží, zaskladnění, udržení pořádku ve skladu.
Požadujeme: Smysl pro pořádek, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení, schopnost učit se novým věcem, loajalitu. Řidičské oprávnění skupiny B, (B+E, výhodou).
Nabízíme zaměstnání: v novém provozu v Letkově u Plzně. Ve stabilní společnosti v mladém kolektivu, možnost karierního postupu.
Výhodou: oprávnění VZV, zkušenost v oblasti skladů, v oblasti vyřizování objednávek (promítne se v platu).
Nástup možný ihned.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Plzeň

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Vyprší: 01.02.2019
  • Místo: Žebrák
  • Název pozice: Skladník
  • Mzda 23000 - 28000 Kč

To apply for this job email your details to pavel@aspgroup.cz