Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

SKLADNÍK – ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (POUZE PRO OZP) Jednosměnný provoz

HANDI HELP s.r.o.

Požadovaná profese: SKLADNÍK – ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (POUZE PRO OZP)

Pracoviště a kontakty:

Firma: HANDI HELP s.r.o.
Místo výkonu práce: Lidická 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Kontaktní osoba: Jiří Mareš, Telefon:, e-mail: jiri.mares@handihelp.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední odborné

Druh pracovněprávního vztahu: Zkrácený úvazek
Nástup možný od: 03.01.2019

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE
– příjem zboží – kontrola přijímaného zboží, vykládka, potvrzování převzetí
– kontrola kvality/množství přijatého zboží, vč. správného potvrzování, předávání přijatých dokumentů
– komunikace s administrativním pracovníkem úseku
– správné naskladnění zboží
– včasné předávání informací (předávání dokladů o příjmu, výdeji, došlém reklamovaném zboží,..)
– organizace skladu – rozmístění skladových zásob, zajištění vhodného způsobu skladování
zboží předcházejícímu jeho poškození
– bezchybné vychystání, paletizace i balení zboží
– výdej zboží vč. všech potřebných dokladů
– včasný návoz materiálu pro výrobu
– přeskladnění výrobků z výrobních prostor do prostor hlavního skladu
– pohotové řešení úkolů vzešlých z aktuální situace, úkolů zadaných administrativním pracovníkem úseku či úkolů nadřízeného
– úklid skladových prostor, udržování bezproblémového chodu skladových prostor
– inventarizace zásob, průběžná kontrola naskladněných položek
– používání manipulační techniky v rámci činností souvisejících s přesunem zboží či materiálu
– kontrola zabezpečení objektu na konci pracovní směny
– spolupráce s pracovníky ostatních úseků provozu
– veškeré činnosti vykonává v souladu s BOZP a PO
ODPOVĚDNOST
– příjem, naskladnění, vychystání, výdej zboží
– včasné předávání informací (průvodních dokumentů, …)
– bezproblémový chod skladu
– včasné zásobování úseku Výroba
– včasný převoz výrobků z úseku Výroba do úseku Sklad
– zajištění funkčnosti, nepoškozenosti, údržby manipulační techniky a jiných svěřených pomůcek
– příjem/výdej palet – odpovídající typ, stav; vhodné uskladnění
POŽADUJEME:
– pracovní místo je zřízeno jako chráněné pracovní místo výhradně pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Uchazeč musí naplňovat zákonnou definici osoby se zdravotním postižením
– min. střední odborné (vyučen)
– odpovídající fyzická kondice (vzhledem k hmotnosti břemen je pozice vhodná spíše pro muže)
– časovou flexibilitu
– spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
– samostatnost a aktivní přístup
– loajalitu a pozitivní přístup k práci
– čistý trestní rejstřík
KONTAKT: e-mailem zaslat životopis

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Místo: Lanškroun
  • Název pozice: SKLADNÍK – ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (POUZE PRO OZP)
  • Mzda 70 - Kč

To apply for this job email your details to jiri.mares@handihelp.cz