Doprava / Obchod a cestovní ruch / Výroba a provoz

Skladník/skladnice Jednosměnný provoz

A S T R A spol. s r.o.

Požadovaná profese: Skladník/skladnice

Pracoviště a kontakty:

Firma: A S T R A spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Nádražní 133/25, 466 01 Jablonec nad Nisou 1
Kontaktní osoba: Gabriela Kratochvílová, Telefon:+420 721 145 127, e-mail: kratochvilova@stavebniny-astra.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední odborné

Nástup možný od: 01.11.2018

Popis:

Skladník/skladnice
Nabízíme:
* Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti v Jablonci nad Nisou
* V případě zájmu možnost jen sezonní práce nebo brigády
* Jednosměnný provoz (kratší a delší dny)
* Nástupní plat 21000, stravenky a 20 dní dovolené
* Možnost profesního růstu
* Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
* Nástup dle dohody na jaře 2019

Požadujeme:
* Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
* Dobrý fyzický a zdravotní stav
* Ochotu pracovat
* Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
* Řidičský průkaz B
* Trestní bezúhonnost

Upřednostňujeme uchazeče s
* VZV oprávněním (nabízíme možnost zaškolení)
* platným svářečským průkazem (řezání železa plamenem)
* praxí na stejné pozici
* SOU v jakémkoliv oboru

Pracovní náplň:
* Nakládka zakoupeného zboží zákazníkům pomocí VZV i ručně
* Vykládka z kamionů, kontrola zboží a umísťování zboží na skladová místa pomocí VZV
* Manipulace s materiálem pomocí VZV

Strukturovaný životopis zasílejte prosíme emailem na kratochvilova@stavebniny-astra.cz, nebo volejte 721145127.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Název pozice: Skladník/skladnice
  • Mzda 20000 - 25000 Kč

To apply for this job email your details to kratochvilova@stavebniny-astra.cz