Obrana a ochrana

Strážní (v obleku) Dvousměnný provoz

Mark2 Corporation Czech a.s.

Požadovaná profese: Strážní (v obleku)
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: Mark2 Corporation Czech a.s.
Místo výkonu práce: Mark2 Corporation Czech a.s. 09, Supermarket Albert, Masarykovo náměstí 45, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1
Kontaktní osoba: Petra Vyoralová, Telefon:+420 800 111 112, e-mail: p.vyoralova@m2c.eu

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Druh pracovněprávního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Nástup možný od: 07.01.2018

Popis:

Náplň práce:
o Chránit majetek klienta.
o Pracovat s kamerami.
o Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje.
o Pracovat v mezinárodním prostředí obchodu.
o Komunikovat s návštěvníky i se zákazníky.
Požadujeme:
o Chuť pracovat.
o Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměr i DPP
o Peníze u nás můžete dostat týdně.
o Stabilita je důležitá, proto nabízíme dlouhodobou spolupráci.
o Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.
o Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici, případně uvítáme hlavní pracovní poměr.
o Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- Kč.
ov.2.1.19

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Vsetín

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Název pozice: Strážní (v obleku)
  • Mzda 85 - 95 Kč

To apply for this job email your details to p.vyoralova@m2c.eu