Doprava / Stavebnictví / Výroba a provoz

Strojník – obsluha pracovních stojů Jednosměnný provoz

Slezské kamenolomy a.s.

Požadovaná profese: Strojník – obsluha pracovních stojů
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: Slezské kamenolomy a.s.
Místo výkonu práce: Hlavní 4, 790 84 Mikulovice u Jeseníku 1
Kontaktní osoba: Marta Křápková, Telefon:+420 584 497 125,606 333 457, e-mail: krapkova@kamen.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 01.11.2018

Popis:

První kontakt osobní!!!

Požadavky zaměstnavatele:
– Strojnický průkaz (požadované kvalifikace možno rozšířit – doplnit)
– Praxe s obsluhou pracovních strojů
– Řidičské oprávnění skupiny C výhodou

Pracovní náplň: – Obsluha pracovních strojů – nakladače, rypadla

Místo výkonu práce: Lom Petrov Žulová, Černá Voda

Zaměstnavatele nabízí: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Možnost prodloužení smlouvy nebo změny na doby neurčitou

Zájemci se mohou hlásit:
– osobně na pracovišti zaměstnavatele Slezské kamenolomy a.s., Hlavní č.p. 4, Mikulovice, ve dnech po -pá, vždy od 7:00 – 14:00hod
– telefonicky na tel. 584 497 105, 606 333 457, ve dnech po -pá, vždy od 7:00 – 14:00hod
– na e-mail: krapkova@kamen.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Jeseník

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Místo: Mikulovice
  • Název pozice: Strojník – obsluha pracovních stojů
  • Mzda 20000 - Kč

To apply for this job email your details to krapkova@kamen.cz