Management / Obchod a cestovní ruch

Teamleader call centra ATODA Telemarketing Jednosměnný provoz

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Požadovaná profese: Teamleader call centra ATODA Telemarketing

Pracoviště a kontakty:

Firma: ATODA Telemarketing, spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Lidická 2331/6a, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1
Kontaktní osoba: Nicola Plánská, Telefon:+420 380 900 122, e-mail: nabory@atoda.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední

Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

Náplň práce
S týmem prodejců budeš procházet cestou, která povede k plnění cílů prodeje produktů a služeb a to od A až do Z.
Jaký bys měl být?
– Máš zkušenosti s vedením prodejců v Call centru.
– Jsi obchodník duší i tělem.
– Rozumíš si s počítačem – MS Office.
Co ti nabízíme?
– Dobrodružnou práci s posádkou, která potřebuje svého kapitána.
– Už jsi někdy v zaměstnání dostával nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
– Práci v krásném pracovním prostředí call centra ATODA, které se nachází v Administrativní centru PIANO.
– Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.
– Pracovní doba PO – PÁ (8:00 – 16:30), víkendy a svátky volno.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám tvůj životopis na email nabory@atoda.cz, nebo nám rovnou zavolej na 380 900 122.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště České Budějovice

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Název pozice: Teamleader call centra ATODA Telemarketing
  • Mzda 25000 - 35000 Kč

Ucházet se o toto místo

To apply for this job email your details to nabory@atoda.cz