Zemědělství a lesnictví

Traktorista/tka v ŽV, krmivář/ka, ošetřovatel/ka zvířat Jednosměnný provoz

Agrodružstvo Zábřeh

Požadovaná profese: Traktorista/tka v ŽV, krmivář/ka, ošetřovatel/ka zvířat

Pracoviště a kontakty:

Firma: Agrodružstvo Zábřeh
Místo výkonu práce: Dvorská 853/19a, 789 01 Zábřeh
Kontaktní osoba: Petr Plutz, Telefon:+420 732 374 108, e-mail: mzdy@agdz.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Nižší střední odborné

Nástup možný od: 01.12.2018

Popis:

Náplň práce: traktorista v ŽV, krmení a ošetřování zvířat.
Požadavky: řidičský průkaz sk. "T", praxe v řízení traktoru, praxe v oboru výhodou.Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky a UNIŠEKY. Kontakt: osobně pouze po předchozí telefonické dohodě, telefonicky Po-Pá od 7-15:00 hod., e-mailem.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Šumperk

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Místo: Zábřeh
  • Název pozice: Traktorista/tka v ŽV, krmivář/ka, ošetřovatel/ka zvířat
  • Mzda 23000 - Kč

Ucházet se o toto místo

To apply for this job email your details to mzdy@agdz.cz