Administrativa / Finance

ÚČETNÍ Jednosměnný provoz

Linaset, a.s.

Požadovaná profese: ÚČETNÍ

Pracoviště a kontakty:

Firma: Linaset, a.s.
Místo výkonu práce: Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou
Kontaktní osoba: Zdeněk Hellebrand, Telefon:+420 556 317 444, e-mail: hellebrand@linaset.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 01.11.2018

KO: Hellebrand Zdeněk, tel.: 556 317 444, e-mail: hellebrand@linaset.cz
Požadujeme:
– SŠ vzdělání ekonomického směru
– praxi na pozici účetní (ve výrobní společnosti výhodou)
– znalost účetní legislativy a legislativy v oblasti DPH
– pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
– uživatelskou znalost MS OFFICE
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy
– další zaměstnanecké výhody (možnost výplaty příspěvku na dopravu, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání u mobilního operátora apod.)

Pracovní pozice je na dobu zástupu za mateřskou dovolenou a je vhodná i pro absolventy.
Náplň práce, okruh činností:
– účtování a veškerá evidence v oblasti tuzemských materiálových faktur
– účtování a veškerá evidence v oblasti zahraničních faktur
– zpracování agendy v oblasti drobného dlouhodobého majetku (účtování transakcí, inventury)
– zpracování a kontrola podkladů pro INTRASTAT
– kontrola správného oběhu zpracovávaných účetních dokladů

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Opava

To apply for this job email your details to hellebrand@linaset.cz