Administrativa / Finance

účetní Jednosměnný provoz

TRIANGOLO spol. s r.o.

Požadovaná profese: účetní

Pracoviště a kontakty:

Firma: TRIANGOLO spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Wolkerova 845, 768 24 Hulín
Kontaktní osoba: Lenka Liščuk, Telefon:+420 775 869 603, e-mail: pers@triangolo.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 10.01.2019

Kovárna TRIANGOLO Hulín přijme do svého týmu zkušenou všeobecnou účetní/všeobecného účetního.
– Náplň práce: zaúčtování a práce s doklady, kontrola formální a věcné správnosti dokladů, evidence došlých faktur, evidence majetku společnosti, odpisy, účtování skladů , příprava pravidelných uzávěrek a reporting vrcholovému managementu, zpracování DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO, komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. auditor, banka, finanční úřad), administrativa
– Požadujeme: SŠ vzdělání, praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě minimálně 5 let, znalost účtování v rámci všeobecného účetnictví dle platných zákonů, znalost daňové a účetní problematiky
– Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vypracovaný systém benefitů v oblasti kultury, sportu a zdraví
– své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pers@triangolo.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Kroměříž

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Hulín
  • Název pozice: účetní
  • Mzda 20000 - 25000 Kč

To apply for this job email your details to pers@triangolo.cz