Administrativa / Finance

Účetní Jednosměnný provoz

ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r.o.

Požadovaná profese: Účetní

Pracoviště a kontakty:

Firma: ING. MATAS – SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r.o.
Místo výkonu práce: ING. MATAS – SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r. o.-, Strašice 51, 338 45 Strašice
Kontaktní osoba: Iva Kraftová, Telefon:+420 371 721 721, e-mail: slev@cbox.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

Místo výkonu práce: Strašice č.p. 51, 338 45 Strašice
Pracovní náplň: účtování došlých a vydaných faktur, účtování ostatních operací
Požadujeme: min. úplné středoškolské vzdělání – ekonomického směru, znalost a praxe podvojného účetnictví, znalost problematiky DPH a kontrolního hlášení, znalost práce na PC, Word, Excel
Nabízíme: platové ohodnocení od 24.000,- Kč/měs.
Kontakt: Kraftová Iva, tel.: 371 721 721 pro domluvení pohovoru

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Rokycany

Informace

  • Zveřejněno: Před 6 měsíci
  • Místo: Strašice
  • Název pozice: Účetní
  • Mzda 24000 - Kč

Ucházet se o toto místo

To apply for this job email your details to slev@cbox.cz