Výchova a vzdělávání

UČITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY Jednosměnný provoz

Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové

Požadovaná profese: UČITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY

Firma: Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové
Místo výkonu práce: Základní škola a mateřská škola, Praskačka, odloučené pracoviště Sedlice
Kontaktní osoba: Adriana Gajová, Telefon:+420 725 159 171, e-mail: zspraskacka@seznam.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV

Nástup možný od: 05.11.2018

Popis:

UČITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY
– PP na dobu určitou (1.3.2019 – 31.8.2019)
– Náplň práce: učitelka mateřské školy se vzděláním k předškolní výchově
– V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: zspraskacka@gmail.com

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Hradec Králové

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 01.02.2019
  • Místo: Anywhere
  • Název pozice: UČITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY
  • Mzda 27300 - 31520 Kč

To apply for this job email your details to zspraskacka@seznam.cz