Administrativa / Služby / Výroba a provoz

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech Pružná pracovní doba

AVT Europe s.r.o.

Požadovaná profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: AVT Europe s.r.o.
Místo výkonu práce: AVT Europe s.r.o. – pracoviště ubytovna, Kuštova 2685, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
Kontaktní osoba: Vadim Semenenko, Telefon:+420 728 524 996, e-mail: ubytovnarakovnik@seznam.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 05.12.2018

Náplň práce: úklid, chod skladu, různé druhy pomocných administrativních prací.
Nabízíme: ubytování zdarma.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 728524996 nebo e-mailem ubytovnarakovnik@seznam.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Rakovník

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Rakovník
  • Název pozice: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
  • Mzda 16000 - 18000 Kč

To apply for this job email your details to ubytovnarakovnik@seznam.cz