Služby

UKLÍZEČI (DPP, DPČ) Jednosměnný provoz

YES CHIPS s.r.o.

Požadovaná profese: UKLÍZEČI (DPP, DPČ)

Pracoviště a kontakty:

Firma: YES CHIPS s.r.o.
Místo výkonu práce: Na Aleji 3408, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1
Kontaktní osoba: Jana Huserová, Telefon:+420 606 029 279(po-pá8-15:00hod.), e-mail: huserova@yeschips.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Druh pracovněprávního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Nástup možný od: 02.01.2018

Popis:

A16 Z:2/1/2019 (DPP, DPČ)
Náplň práce:
– úklid kancelářských prostor včetně toalet a zázemí.
Rozvrh pracovní doby:
– 1x týdně/4 hod.
Nabízíme:
– práci formou dohody mimo pracovní poměr DPP, DPČ
– nástup možný ihned
– možnost růstu odměny za práci.
Kontakt:
– telefonicky, emailem, uveden viz výše.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 týdny
  • Vyprší: 28.02.2019
  • Místo: Frýdek-Místek
  • Název pozice: UKLÍZEČI (DPP, DPČ)
  • Mzda 85 - Kč

To apply for this job email your details to huserova@yeschips.cz