Služby / Zdravotnictví

Uklízeč/ka Dvousměnný provoz

Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace

Požadovaná profese: Uklízeč/ka

Pracoviště a kontakty:

Firma: Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Rokytnice 1, 751 04 Rokytnice u Přerova
Kontaktní osoba: Karel Horký, Telefon:+420 581 278 034, e-mail: pam@domovrokytnice.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 01.04.2019

Popis:

Náplň práce:
Vykonávání pomocných prací ve zdravotnickém provozu a úklid s použitím předepsaných čistících a dezinfekčních prostředků včetně mechanizačních prostředků domova.

Požadavky:
Nutné očkování proti virové hepatitidě typu B; znalost druhů a vlastností používaných čistících a dezinfekčních prostředků, používání osobních ochranných oděvů a pomůcek; znalost základních předpisů o dezinfekci a hygieně jak osobní, tak i pracoviště a postupů při manipulaci se zbytky jídel a s infekčním materiálem

Nabízíme:
podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
– zasláním životopisu (CV) na e-mail: pam@domovrokytnice.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Přerov

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 roky
  • Místo: Rokytnice
  • Název pozice: Uklízeč/ka
  • Mzda 15050 - Kč

To apply for this job email your details to pam@domovrokytnice.cz