Management / Věda a výzkum

Vedoucí projektů s NJ+AJ Pružná pracovní doba

MB TOOL s.r.o.

Požadovaná profese: Vedoucí projektů s NJ+AJ

Pracoviště a kontakty:

Firma: MB TOOL s.r.o.
Místo výkonu práce: Třebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice
Kontaktní osoba: Pavla Přikrylová, Telefon:+420 734 321 411, e-mail: pavla.prikrylova@mbtool.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV
Jazykové požadavky: Angličtina, Němčina
Nástup možný od: 15.01.2019

Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. Prac. poměr na dobu určitou.
Náplň práce:
– vedení projektů v automobilovém průmyslu
– zpracování projektové dokumentace – návrhy a zpracování technických, logistických a ekonomických řešení
– koordinace prací od zajištění vývoje dílu po zahájení sériových dodávek
– komunikace s dodavateli a kooperacemi
– komunikace se zákazníky ve věcech obchodních a technických
– koordinování průběhu realizace projektů v rámci celé firmy
Požadujeme:
– SŠ / VŠ vzdělání technického směru
– min. 3 roky praxe ve vedení projektů v automotive
– orientace v normách pro automotive (VDA, Formel Q) výhodou
– znalost čtení technické dokumentace, práce s CAD softwarem výhodou
– NJ + AJ slovem i písmem
– řidičský průkaz sk. B + ochota cestovat
– časová flexibilita
Nabízíme:
– stabilní zázemí prosperující firmy
– různorodá práce v atraktivním oboru automotive
– možnost podílet se na vývoji nových produktů
– finanční ohodnocení dohodou dle znalostí a zkušeností
– možnost dalšího profesního růstu
– příjemné čisté pracovní prostředí
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Olomouc

Informace

  • Zveřejněno: Před 2 měsíci
  • Vyprší: 25.02.2019
  • Místo: Lutín
  • Název pozice: Vedoucí projektů s NJ+AJ
  • Mzda 30000 - 35000 Kč

To apply for this job email your details to pavla.prikrylova@mbtool.cz