Věda a výzkum / Zemědělství a lesnictví

VEDOUCÍ SERVISU A OPRAVÁRENSKÝCH DÍLEN Jednosměnný provoz

DS Agro Libštát, s.r.o.

Požadovaná profese: VEDOUCÍ SERVISU A OPRAVÁRENSKÝCH DÍLEN

Pracoviště a kontakty:

Firma: DS Agro Libštát, s.r.o.
Místo výkonu práce: Libštát 310, 512 03 Libštát
Kontaktní osoba: Mewald, Telefon:+420 737 218 056, e-mail: mewald@dslogistic.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástup možný od: 03.01.2019

Náplň práce: vedení menšího kolektivu, zajištění a koordinace servisních a opravárenských potřeb zemědělského podniku a sesterské BPS, spolupráce s ostatními servisními středisky.

Požadavky – samostatnost, schopnost týmové spolupráce, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. T, C vítána, – předchozí praxe výhodou

kontakt: e-mailem (zaslání životopisu) , telefonicky

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Semily

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Vyprší: 31.03.2019
  • Místo: Libštát
  • Název pozice: VEDOUCÍ SERVISU A OPRAVÁRENSKÝCH DÍLEN
  • Mzda 30000 - Kč

To apply for this job email your details to mewald@dslogistic.cz