Management / Služby

Vedoucí směny Jednosměnný provoz

CORAMEXPORT s.r.o.

Požadovaná profese: Vedoucí směny

Pracoviště a kontakty:

Firma: CORAMEXPORT s.r.o.
Místo výkonu práce: Josefská 385/29, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1
Kontaktní osoba: Radim Šnajdr, Telefon:+420 777 000 829, e-mail: r.snajdr@coramexport.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSV

Nástup možný od: 01.01.2019

NÁPLŇ PRÁCE: vedoucí směny průmyslové prádelny, organizace směn, kontrola rozpracovanosti zakázek a výstupní kvality, plánování rozvozových tras, komunikace se zákazníkem
KONTAKT: e-mailem

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Svitavy

Informace

  • Zveřejněno: Před 1 měsícem
  • Vyprší: 03.03.2019
  • Název pozice: Vedoucí směny
  • Mzda 18000 - Kč

To apply for this job email your details to r.snajdr@coramexport.cz