Zdravotnictví

Všeobecná sestra Nepřetržitý provoz

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Požadovaná profese: Všeobecná sestra
Počet volných míst: 5

Pracoviště a kontakty:

Firma: Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Místo výkonu práce: Nemocnice Pardubického kraje, a.s. – Svitavská nemocnice, Kollárova 643/7, Předměstí, 568 02 Svitavy 2
Kontaktní osoba: Pavla Angelová, Telefon:+420 702 170 366,461 569 147, e-mail: pavla.angelova@nempk.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 22.05.2018

Popis:

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřovatelská péče
POŽADAVKY: odborná způsobilost dle Zákona č. 96/2001 Sb., zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Svitavy

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Svitavy
  • Název pozice: Všeobecná sestra
  • Mzda 20000 - Kč

To apply for this job email your details to pavla.angelova@nempk.cz