Zdravotnictví

Všeobecná sestra v sociálních službách Nepřetržitý provoz

SANATORIUM TOPAS s. r. o.

Požadovaná profese: Všeobecná sestra v sociálních službách
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: SANATORIUM TOPAS s. r. o.
Místo výkonu práce: SANATORIUM TOPAS s. r. o. – Vizovice, Chrastěšovská 862, 763 12 Vizovice
Kontaktní osoba: Eva Čížová, Telefon:+420 778 488 801, e-mail: eva.cizova@sanatorium-topas.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup možný od: 01.02.2019

Pracovní náplň: poskytování komplexní odborné zdravotní a ošetřovatelské péče v domově pro seniory.
Požadujeme: Vzdělání v oboru všeobecná sestra. Kladný přístup k seniorům. Flexibilita, zodpovědný přístup. Komunikační dovednosti. Uživatelská znalost v používání PC. Ochota pracovat v týmu. Občanská a morální bezúhonnost. Práce v sociálních službách výhodou.
Nabízíme práci v dynamickém a vstřícném kolektivu, 5 týdnů dovolené, možnost stravování pro zaměstnance, zaměstnanecké benefity.
Zájemci o pracovní místo mohou zasílat životopisy na e-mail nebo se hlásit telefonicky (PO – PA od 8:00 do 15:00).

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Zlín

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Vizovice
  • Název pozice: Všeobecná sestra v sociálních službách
  • Mzda 25000 - 30000 Kč

To apply for this job email your details to eva.cizova@sanatorium-topas.cz