Právo

Vyšší soudní úředník/ce Jednosměnný provoz

Obvodní soud pro Prahu 9

Požadovaná profese: Vyšší soudní úředník/ce

Pracoviště a kontakty:

Firma: Obvodní soud pro Prahu 9
Místo výkonu práce: Obvodní soud pro Prahu 9 – 001, 28. pluku 1533/29b, Vršovice, 100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: , Telefon:, e-mail:

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Bakalářské

Nástup možný od: 01.01.2019

Popis:

Požadujeme:
Státní občanství ČR, ukončené studium Vyšších soudních úředníků v Justiční akademii nebo dosažené VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu v oblasti Práva a právní vědy na vysoké škole v ČR, dobrá znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána – není podmínkou.

Náplň práce:
Samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví, jejíž rozsah je stanoven zákonem o vyšších soudních úřednících.

Nabízíme:
– příjemné pracovní prostředí
– stravenky
– 5 týdnů dovolené
– 5 dnů indispozičního volna
– příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
– příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce
– jistotu stálého zaměstnání
– možnost dalšího odborného a profesního růstu

K přihlášce k účasti ve VŘ přiložte:
– strukturovaný profesní životopis
– Souhlas se zpracováním osobních údajů: Poskytnutím osobních údajů Obvodnímu soudu pro Prahu 9 prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Obvodnímu soudu pro Prahu 9 dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu, Rady (EU) 2016/679 a Směrnice 95/46/ES.

Nástup možný dle dohody.

Strukturovaný profesní životopis zasílejte na e-mail: vnovakova@osoud.pha9.justice.cz

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Praha 10

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Místo: Praha
  • Název pozice: Vyšší soudní úředník/ce
  • Mzda 23270 - 34970 Kč