Věda a výzkum / Výroba a provoz

Vývojový elektronik Pružná pracovní doba

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Požadovaná profese: Vývojový elektronik

Pracoviště a kontakty:

Firma: Varroc Lighting Systems, s.r.o.
Místo výkonu práce: Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína
Kontaktní osoba: Karin Šulcová, Telefon:, e-mail: ksulcova@varroclighting.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové požadavky: Angličtina
Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

z:17.9.20108, a:18.10.2018
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
spolupráce na vývoji osvětlovacích systémů s LED
tvorba technických specifikací na základě požadavků zákazníka
spolupráce s týmy optické a mechanické konstrukce v projektovém týmu, v rámci mezinárodního týmu elektroniky
řešení technických otázek s dodavateli

Požadavky:
VŠ vzdělání elektrotechnického směru, vhodné i pro čerstvé absolventy
základní znalost nástrojů pro návrh a simulaci elektronických obvodů (Altium, OrCAD, Eagle, apod.)
orientace v problematice osazovaní a výroby desek plošných spojů
anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
samostatnost, ochota cestovat

pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

inf.: e-mail: ksulcova@varroclighting.com

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Nový Jičín

Informace

  • Zveřejněno: Před 10 měsíci
  • Název pozice: Vývojový elektronik
  • Mzda 30000 - 30000 Kč

To apply for this job email your details to ksulcova@varroclighting.com