Věda a výzkum / Výroba a provoz

Vývojový inženýr optiky Pružná pracovní doba

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Požadovaná profese: Vývojový inženýr optiky

Pracoviště a kontakty:

Firma: Varroc Lighting Systems, s.r.o.
Místo výkonu práce: Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína
Kontaktní osoba: Karin Šulcová, Telefon:, e-mail: ksulcova@varroclighting.com

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské

Nástup možný od: 02.01.2019

Popis:

z:17.9.20108, a:18.10.2018
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů
zodpovědnost za fotometrickou kvalitu daného výrobku
spolupráce při vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
podílení se na přípravě kalkulací nových výrobků, prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)
povědomí o problematice optiky, znalost fyzikálních vlastností a zákonů světla
znalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.), znalost LightTools – výhodou
anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
ochota cestovat

pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

inf.: e-mail: ksulcova@varroclighting.com

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Nový Jičín

Informace

  • Zveřejněno: Před 8 měsíci
  • Název pozice: Vývojový inženýr optiky
  • Mzda 30000 - 30000 Kč

To apply for this job email your details to ksulcova@varroclighting.com