Věda a výzkum

Výzkumní, vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech Pružná pracovní doba

COMTES FHT a.s.

Požadovaná profese: Výzkumní, vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech
Počet volných míst: 2

Pracoviště a kontakty:

Firma: COMTES FHT a.s.
Místo výkonu práce: Průmyslová 995, 334 41 Dobřany
Kontaktní osoba: Michal Duchek, Telefon:+420 377 197 332, e-mail: michal.duchek@comtesfht.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové požadavky: Angličtina, Jiné
Nástup možný od: 28.12.2018

Popis:

Místo výkonu Dobřany.
Pracovní náplň: řešení střednědobých vývojových projektů zaměřených na tváření kovů
Požadavky: VŠ vzdělání v oboru strojírenství (ideálně metalurgie, materiálové inženýrství apod.), vhodné i pro studenty.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

Informace

  • Zveřejněno: Před 10 měsíci
  • Místo: Dobřany
  • Název pozice: Výzkumní, vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech
  • Mzda 25000 - 35000 Kč

To apply for this job email your details to michal.duchek@comtesfht.cz