Stavebnictví

ZÁMEČNÍK – KOVÁNÍ OKEN Jednosměnný provoz

FPM - BECON spol. s r. o.

Požadovaná profese: ZÁMEČNÍK – KOVÁNÍ OKEN

Pracoviště a kontakty:

Firma: FPM – BECON spol. s r. o.
Místo výkonu práce: Dukelská 968, 399 01 Milevsko 1
Kontaktní osoba: Marek Pekoč, Telefon:+420 724 929 944, e-mail: info@fpmbecon.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Základní + praktická škola

Nástup možný od: 03.01.2019

Činnost firmy: výroba dřevěných oken, dveří, interiérů, kuchyní, nábytku, schodišť a zimních zahrad
Náplň práce: montáž kování na okna (možnost zaučení)
Pracovní doba: 1 směna 6:00-14:30 hod.
Zaměstnání na pracovní poměr nebo DPP.
Požadujeme: manuální zručnost
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, možnost úpravy pracovní doby
Kontakt: Ing. Pekoč – tel. 724 929 944

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Písek

Informace

  • Zveřejněno: Před 3 měsíci
  • Místo: Milevsko
  • Název pozice: ZÁMEČNÍK – KOVÁNÍ OKEN
  • Mzda 100 - 120 Kč

To apply for this job email your details to info@fpmbecon.cz