Stavebnictví

Zedník Pružná pracovní doba

H.P.M. Servis s.r.o.

Požadovaná profese: Zedník
Počet volných míst: 3

Pracoviště a kontakty:

Firma: H.P.M. Servis s.r.o.
Místo výkonu práce: H.P.M. Servis s.r.o. 002, Tylova 300, Újezdské Předměstí, 418 01 Bílina 1
Kontaktní osoba: Pavel Procházka, Telefon:+420 777 117 666, e-mail: hpm@volny.cz

Požadavky a vlastnosti:

Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nástup možný od: 01.01.2019

Popis:

Požadujeme:
– dobrý zddravotní stav (práce na lešení, fyzicky náročná práce)
– vyučení v oboru zedník
– praxe v oboru min. 1 rok
Náplň práce: stavební práce, montáž zateplovacích systémů, omítky, obkladačské práce – převážně opravy a zatelplování domů
Pracovní doba: pružná – závislá na klimatických podmínkách, ochota pracovat o víkendech , tak aby bylo odpracováno 40 hod./týden.
Zakázky po celém okrese Teplice a Ústí na Labem – ochota dojíždět!
V případě zájmu se lze hlásit telefonicky nebo na e-mail.

Pracoviště Úřadu práce: ÚP ČR – kontaktní pracoviště Teplice

Informace

  • Zveřejněno: Před 4 měsíci
  • Místo: Bílina
  • Název pozice: Zedník
  • Mzda 16280 - Kč

Ucházet se o toto místo

To apply for this job email your details to hpm@volny.cz